publicat la 18.01.2014
publicat la 02.06.2013
publicat la 02.06.2013
Esti foarte sigur ca ceea ce simti este corect si nu accepti sa fii criticat pentru ceea ce spui. Inainte de a continua cu aceasta atitudine gandeste-te daca tie ti-ar face placere ca altcineva sa faca ceea ce pui tu in practica.
Bucataras.ro
[email protected]
Si sa va tentez cu imaginea :) http://concurs.foodstory.ro/barilla/index.php?uid=10435785