publicat la 13.01.2014
publicat la 13.01.2014
publicat la 13.01.2014
Esti foarte sigur ca ceea ce simti este corect si nu accepti sa fii criticat pentru ceea ce spui. Inainte de a continua cu aceasta atitudine gandeste-te daca tie ti-ar face placere ca altcineva sa faca ceea ce pui tu in practica.
Bucataras.ro
[email protected]
salutare, bucatarasi! desi sunt franta de oboseala dupa un drum lung, am intrat putin sa va salut, sa va urez "noapte buna" si "o saptamana spornica"...si sa va aduc ceva bun pt. maine:)