Eu in lumea bucatarasilor ...

Postat de Adele in Bucatarasii pe 1 Sep 2014 | 4094 vizualizari

Comentarii (63)

01.09.2014, 22:40

Si eu ma bucur ca esti aici, imi esti tare draga, ai simtit nu?
Am si eu o intrebare, totusi, tu care bucataras esti dintre aia trei din poza si cine mai e cu tine? ))

01.09.2014, 22:40

Pupici fata frumoasa si nu mai zice ca nu esti talentata,fiecare are talentul sau,aura sa si nu io poate lua nimeni.Important este sa crezi in tine,sa fi ceea ce sti tu mai bine.Bafta in tot ceea ce faci si ce vei face....

01.09.2014, 22:44

Meri eu sunt in mijloc cred iar langa mine hmmmm tu cu Ildi

01.09.2014, 22:45

P.S. Meri si tu imi esti foarte draga

01.09.2014, 22:48

Multumesc Cleme, ai foarte mare dreptate si cu siguranta fiecare dintre noi are ''un ceva special'' ..
Eu pot sa nu sunt leoaica

01.09.2014, 22:49

Poti sa....ca nu doar leoaicele sunt sarite de pe fix si optimiste...

01.09.2014, 22:50

eu sunt capricorn ..hmmm le am si eu pe ale mele )))

01.09.2014, 22:56

Cunosc capricornii,am nepotul cel mare nascut pe 1 ian...paraca tu esti pe 14,daca am retinut eu bine...

01.09.2014, 22:57

Da eu sunt pe 1 dar ala vechi ..in fiecare an aveam artificii la ziua mea )

01.09.2014, 23:00

Tot o sarbatoare,daca-i cu hartificii..

01.09.2014, 23:01

Ma gandeam eu ca sunt si eu in poza )))

01.09.2014, 23:03

si eu ma bucur ca esti aici printre noi fata draga

01.09.2014, 23:07

Timea

01.09.2014, 23:08

Apropo,nu mai dai si tu niste dimplome?

01.09.2014, 23:09

*diplome....vai de capul meu,numai aiurea am scris azi...

01.09.2014, 23:10

bine ai venit in familie!

01.09.2014, 23:10

"ca sunteti talenati,super frumosi ,harnici si voiosi mai sunteti si rabdatori ,cu mult bun simt si foarte prietenosi" ...aici despre mine ziceai,nu? ))))))))

01.09.2014, 23:12

si eu tocmai discutam cu cineva articolul si-am zis - "da, foarte frumos a scris, da' putea zice ceva si de mine...")))))))))))))

01.09.2014, 23:12

Bya

01.09.2014, 23:13

)))))))))))

01.09.2014, 23:13

Dia ti-ai dat seama

01.09.2014, 23:15

01.09.2014, 23:15

Gaby

01.09.2014, 23:17

Motan

01.09.2014, 23:21

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase