Bun venit!LOGIN • CONT NOU
7
BucatarasTop-Chef
Galati
Bucataras din 08.02.2011
Buna dimineata dragi bucatarasi,pentru nu ma simt bine,azi va las doar o felicitare pentru cei sau cele cu numele Fecioarei Maria sau derivate,cu urarea de LA MULTI ANI,sa fiti sanatosi(oase)si la fel de veseli(e)asa cum va stiu<:-P,>:d<:-* :-*
publicat la 09.02.2024
Este pentru prima oară când oul tău fiert are gheruţe şi un început de cioc. Intrepretezi asta ca pe un semn bun. Noi nu.
Voturi:26
Voturi:23
Voturi:41
In cont 76
Set de 2 role de acetat pentru patiserie
Termometru cu ecran LCD
Set de cutite si accesorii de bucatarie pentru copii
Taietor de pizza
Unghiera BISALUO
Set de 3 palnii JJYHEHOT
Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!
de Bucataras 8
pe 26.06 la 15:16
pe 26.06 la 10:47
pe 25.06 la 05:34
pe 23.06 la 08:47
pe 22.06 la 10:16
2 comentarii
1 comentarii
2 voturi
MotanLaOale
Rocsi
laylalala 1
Ureaza-i "La Multi Ani!"
Patricia Iordache 1
Petrutac 1
maerean_alina_maria 1
mugu43 1
burlacuelena 1
Rocsi 9
209 puncte
vasimur 4
140 puncte
Andra_Constantinescu 7
100 puncte
MotanLaOale 8
40 puncte
Sidy 1
13 puncte
Bucataras.ro [email protected]
Fii la curent cu ultimele noutati! Introdu adresa ta de email si apasa butonul trimite!
Buna dimineata dragi bucatarasi,pentru nu ma simt bine,azi va las doar o felicitare pentru cei sau cele cu numele Fecioarei Maria sau derivate,cu urarea de LA MULTI ANI,sa fiti sanatosi(oase)si la fel de veseli(e)asa cum va stiu<:-P,>:d<:-* :-*