American Cheesecake

de Bucataria_lui_Tavi in Prajituri, 24 Mai 2010 | 56915 vizualizari

COMENTARII (320)

gaby_duceag 1

25.05.2010, 14:16

nadina oare de ce lipseste,cauta magneti?)))

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 14:16

stie ela ce stie, nu se incurca cu carnati, salamul e baza

Rocsi 1

25.05.2010, 14:17

ce e cu rasetele astea pe aici?

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 14:18

asa rocsi, tu lipseai si nadina
aaaa si medi, haide-ti fetelor ca noi am inceput deja party-ul

ela 1

25.05.2010, 14:18

rocsi ai scapat petrecerea,dar stai ca mai facem una ...cu pizza

nadina73 1

25.05.2010, 14:18

gata danuta prezenat

Rocsi 1

25.05.2010, 14:18

e party km pe dezbrakte vad eu p aici

ela 1

25.05.2010, 14:18

fetelor daca ne prinde bucataras o sa vrea sa isi faca pizza si sa se uite la noi ca la o comedie

Miha 1

25.05.2010, 14:19

"ce e cu rasetele astea pe aici?" Cucu-bau!

nadina73 1

25.05.2010, 14:19

ela ce sa intelg ca faci pizza diseara?
sau o comanzi ca e mai usor

Rocsi 1

25.05.2010, 14:19

nadina park ne-am vornit sa venim si noi...am simtit k e ceva pe aici si lipsim

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 14:19

asa nadina, pai se poate, nu vezi ce e aici?

ela 1

25.05.2010, 14:19

rocsi te asigur ca suntem inca imbracate,avem si lacatul pusnumai la gura s-a rupt

Rocsi 1

25.05.2010, 14:19

sigur o comanda

gaby_duceag 1

25.05.2010, 14:19

miha).nadina, nu strica cheful cu discutii culinare)

ana 1

25.05.2010, 14:19

Bay party e abia maine seara ,o tine 3 zile si 3 nopti

Rocsi 1

25.05.2010, 14:20

s-a rupt de tot la gura dar e bine

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 14:20

miha, ce bausi mama fara noi?tu ai dat iama in frigiderul bucatarasului si ai baut toata palinca pt chef a?!

ela 1

25.05.2010, 14:20

nu,face tavi acum,dar nu stiu daca ne mai da sa mancam,ca dupa ce am facut cu prajitura lui,nu cred ca se mai risca

Rocsi 1

25.05.2010, 14:20

chair asa gabi aici nu vb de bucatarit

nadina73 1

25.05.2010, 14:20

mai da voi va-ti pus pe ras nu glumelasa ela ca poate ajunge hery pana atunci

ana 1

25.05.2010, 14:21

"miha).nadina, nu strica cheful cu discutii culinare)"

doar nu e site culinar

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 14:21

pai asa e normal ana!!!!

gaby_duceag 1

25.05.2010, 14:21

ana,te-ai prins

Rocsi 1

25.05.2010, 14:21

sper k beti apa nu alcool

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase