Ciocolata de casa

de Constelatialeu in Dulciuri, 18 Ian 2013 | 27312 vizualizari

COMENTARII (36)

Bya Ralu 1

18.01.2013, 13:28

buna

Lau 1

18.01.2013, 13:31

place

- Andreea - 1

18.01.2013, 13:32

vreau si eu sa fac...

delia64 1

18.01.2013, 13:33

bun rau!!!

portiadelumina 1

18.01.2013, 13:35

Eu la reţetă nu te pot contrazice, ca la alte lucruri, dar nici tu nu mă poţi refuza când cer frumos câte o prăjitură, fie ea şi ciocolată de casă

Bunica 1

18.01.2013, 13:41

Vrei nu vrei ceri......este prea apetisanta ciocolata!

Constelatialeu 1

18.01.2013, 13:42

Parinte nu te refuz,dar fa-ti drum si vino la Campina,ca eu una n-am decat trotineta si ajung mai greu...

Constelatialeu 1

18.01.2013, 13:43

Bunica: Este apetisanta,papilele se pun pe joc cand dau de ea...

portiadelumina 1

18.01.2013, 13:48

Vedem noi Clem, om ajunge şi la voi, că eu sunt cu drumurile foarte prieten, numai cu timpul stau rău.

Constelatialeu 1

18.01.2013, 13:50

Bine,bine,nu mai zic nimic,dar grabeste-te ca acu`baga sens unic pe DN1

diaconta 1

18.01.2013, 13:58

si eu zic ca-i scump ca naiba(chiar nu inteleg de ce) asa ca prefer sa mananc pe la altii )))

gaby_duceag 1

18.01.2013, 14:00

cleme...ai nişte reţete jos palaria!

iry-gabriela 1

18.01.2013, 14:00

ce pofta imi este

diaconta 1

18.01.2013, 14:01

Gaby si nu se lungeste la vorba ca noi )) tzac pac si gata

gaby_duceag 1

18.01.2013, 14:04

exact!)
am remarcat si la Lavinia ca explica din 3 fraze prăjituri grele.
noi de ce nu putem?

portiadelumina 1

18.01.2013, 14:06

Da, eu nu ştiu de ce vorbiţi aşa de mult, la reţete zic, că la restul ştiu cum e))

ionela2682 1

18.01.2013, 14:17

Yammyy...

Constelatialeu 1

18.01.2013, 14:17

Gaby_d.Multumesc !
Mai am ,dar si-o lene sa le scriu,ca la unele chiar nu masor nimic,pun din ochi...

diaconta 1

18.01.2013, 14:18

Gaby,eu vroiam sa fac impresie)) ca si asa se gasesc carcotasi destui

MotanLaOale 1

18.01.2013, 14:33

Merisor 1

18.01.2013, 14:54

La ciocolata de-asta ma inscriu si eu

Rocsi 1

18.01.2013, 15:00

Imi place aceasta ciocolata din copilarie

Geanina87 1

18.01.2013, 16:29

Placeeee

Valclaudia 1

18.01.2013, 18:41

foarte buna!!

RuxyRux 1

18.01.2013, 18:46

Grozava!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase