Dulce de Leche

de Lia_ in Prajituri, 8 Mar 2014 | 7323 vizualizari

COMENTARII (22)

deyutzky 1

08.03.2014, 13:25

arata minunat!!!

bianca92 1

08.03.2014, 13:48

imi lasa gura apa

GeorgiaA 1

08.03.2014, 14:17

Florentina_Cristina 1

08.03.2014, 14:23

Constelatialeu 1

08.03.2014, 14:25

Cris2711 1

08.03.2014, 14:27

Lia_ 1

08.03.2014, 14:43

Bya Ralu 1

08.03.2014, 15:11

super

Pushaa 1

08.03.2014, 15:58

interesant!

Bunica 1

08.03.2014, 16:02

E bine de stiut!

simonacallas 1

08.03.2014, 16:46

Am mancat odata dulce de leche din Ecuador si mi s-a parut fantastic. Mi-am propus sa incerc sa il prepar si cat de curand voi avea si ocazia potrivita. Multumesc mult petru reteta, e foarte faina si bine explicata

_Alina_ 1

08.03.2014, 16:50

Minunat!

MotanLaOale 1

08.03.2014, 17:24

Merisor 1

08.03.2014, 18:13

Eu de-asta n-am facut si am tot citit despre ea.
Trecem la favo, poate ii vine randul curand.

Lavinia 1

08.03.2014, 20:07

Favorite

Lia_ 1

08.03.2014, 20:19

am folosit o parte din acest dulce si cu restul chiar adineaori mi-am scris un extras dintr-o reteta salvata care este si dulce dar si racoritoare

eu m-am cam ingrasat in iarna asta ... si nu prea ma misc

Ela68 1

08.03.2014, 21:41

Didiutzo , asa am pornit si eu , cu o reteta, doua, trei, am gatit ca pentru o cazarma si acum ma chinui sa slabesc . Bun caramelul, eu il faceam din lapte condensat !

Rocsi 1

08.03.2014, 22:13

Ce fain ti-a iesit

elucubratiiculinare 1

08.03.2014, 22:41

trebuie incercat

Valclaudia 1

08.03.2014, 22:46

tre' sa incerc si yo dulcele asta! Sarumana pentru reteta!

Lia_ 1

09.03.2014, 07:09

Ela, cand vine cu adevarat primavara trebuie miscare multa, sa studiez mai bine articolul ala de pa aici despre arderi. nu mananc mai mult cantitativ decat in tinerete dar nu mai ard caloriile. cu 3 ani in urma faceam 1-2 ore aerobic si fitness la sala zilnic, inclusiv duminica (obsesiv!). am intrerupt din cauza unor probleme care s-au rezolvat, dar asta mi-a pus capac, m-am ingrasat necontrolat, nu mai arat ca in poza pe care ati vazut-o
.....................
o sa va dau idei de folosire dulce in urmatoarele retete pe curand

Rahela Velicu 1

21.06.2021, 15:23

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase