Dulceata de capsuni reteta

de Merisor in Dulceata / Gem, 4 Iun 2013 | 18936 vizualizari

COMENTARII (55)

Constelatialeu 1

04.06.2013, 11:37

Vad ca ti la bugetul familiei de faci reduceri....

alilianaa 1

04.06.2013, 11:37

ce culoare placuta..foarte buna..foarte utila

Merisor 1

04.06.2013, 11:38

Cleme, tin si la glicemie

Merisor 1

04.06.2013, 11:39

Liliana, pentru clatitele care vor urma si prajituri

Constelatialeu 1

04.06.2013, 11:40

Pai sigur tu esti generoasa ti la toata lumea,macar glicemia aia sa o lasi in pace...

alilianaa 1

04.06.2013, 11:44

Bineinteles Meri, e buna la orice. Sa existe pe raft in camara e important.

diaconta 1

04.06.2013, 11:49

Bravo Meri

marianascarlat 1

04.06.2013, 11:52

Vin si eu la dulceata ta?

Merisor 1

04.06.2013, 11:55

Multzu Dia!

Merisor 1

04.06.2013, 11:55

Mariana, sa-mi spui doar la ce ora ajungi sa fac si cateva clatite

Irina 1

04.06.2013, 12:01

a plecat si bunica la piata sa cumpere capsuni pt dulceata! special pt mati!

Merisor 1

04.06.2013, 12:07

Irina, ce nu faceti voi pentru Mati!

Corinuta 1

04.06.2013, 12:08

Vai cum arata! Mi-ai facut pofta!

MotanLaOale 1

04.06.2013, 12:08

buna buna

simona72 1

04.06.2013, 12:14

Placeeee!!! Bravo harnicut-o!!!

La Ancuta 1

04.06.2013, 12:20

trebuie sa fac si eu ca e preferata lui Dragos

- Andreea - 1

04.06.2013, 12:25

Foarte buna

cristeena20 1

04.06.2013, 12:27

wow..merisor...ce buna dulceata ai facut..chiar ieri pomeneam ce bune ar fi niste clatite cu dulceata de capsuni de casa...si faceam reclama la romancele noastre ce harnice sunt ca fac in casa gemuri...mananca si in cinstea mea..

Merisor 1

04.06.2013, 12:29

Cristeena eu nu prea mananc dulceturi, doar asa in prajituri si cu clatite, dar iau o lingurita asa ca pentru tine

Merisor 1

04.06.2013, 12:29

Va multumesc!

botcrina 1

04.06.2013, 12:35

Vai ce minunatie, foarte bine arata!
O trec la favorite!

Merisor 1

04.06.2013, 12:37

Multumesc, Crina!

Bunica 1

04.06.2013, 13:03

Merisor si tin de la un an la altulTe intreb, pentru ca au zahar mai putin.

Geanina87 1

04.06.2013, 13:13

Harnicuta

Merisor 1

04.06.2013, 13:16

Buni, daca borcanele sunt inchise bine, tin, rar mi s-a intamplat sa gasesc mucegai in vreun borcan.

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

Dovlecei umpluți, la cuptor - Rețeta ușoară și gustoasă

pe 12.06 la 16:35

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește