Fursecuri

de Miha in Prajituri, 9 Noi 2011 | 24274 vizualizari

COMENTARII (120)

MotanLaOale 1

09.11.2011, 09:37

buni buni la o cafeluta

diaconta 1

09.11.2011, 09:41

ce ne-ai bombardat azi

Lau 1

09.11.2011, 10:05

buni la cafea

DIANA B 1

09.11.2011, 10:09

Nici azi n-ai stare ? numai bune la cafeluta

rodica_m 1

09.11.2011, 10:13

cat de bine arata!!!! suuper reteta. o trec la favorite pt ca trebuie neaparat sa fac si eu!

MIUTA 1

09.11.2011, 10:17

Foarte bune am pus reteta la favorite

Rocsi 1

09.11.2011, 10:28

ce frumos si-au pastrat forma

Miha 1

09.11.2011, 10:32

Diana, ba am stare...de stat degeaba.

gaby_duceag 1

09.11.2011, 10:33


Rocsi 1

09.11.2011, 10:35

gaby ce frumos

diaconta 1

09.11.2011, 10:35

Gaby,traducere n-ai?
te-am sunat sa-l urez pe Cezar si nu mi-ai raspuns scorpie ce-mi esti

Miha 1

09.11.2011, 10:39

Gabi, le-ai pus pe toate?

gaby_duceag 1

09.11.2011, 10:39

Diaaa, ieri nu am avut semnal pana la 6, aveam 20 apeluri nepreluate si fro 20 mesaje))))))
Azi dimi, era descarcat si iar nepreluate, vorbeam cu Medi cand ai sunat shi iar imi sunau in ureche alte apeluri, tu si-o alta prietena.
Deci..cer salar de telefonista.
Da' m-as indrepta catre linia fierbinte ca-i mai banos

Miha 1

09.11.2011, 10:39

Dia, sa stii ca a inchis telefoane... a baricadat usi... a tras obloanele...

Miha 1

09.11.2011, 10:41

"Linia oparita" ii zice tuuu...

gaby_duceag 1

09.11.2011, 10:42

Apropo, i-am zis lui Medi:
Suna Dia, ii raspund : Cezar nu e, Dia, revino mai tarziu ))

diaconta 1

09.11.2011, 10:44

Miha,cred si io ca s-a baricadat de parca cat imi ia pana la Brosteni?
doar sa nu vina zapada ca n-am apucat sa-mi schimb anvelopele ca atunci va trebui sa ma gazduiasca si daca ea are treaba, ma ocup cu drag de casa,de barba,t de copii
deci cu Medi puteai vorbi si cu mine nu nu mai vorbesc cu tine veci

Rocsi 1

09.11.2011, 10:45

09.11.2011, 10:35

Gaby,traducere n-ai?
te-am sunat sa-l urez pe Cezar si nu mi-ai raspuns scorpie ce-mi esti

-pai de ce sa raspunda????

gaby_duceag 1

09.11.2011, 10:46

dia, deja sunase, deci ERAM DEJA in apel.
auzi, nu vii pe 21 la Buc. sa ne vedem?

Rocsi 1

09.11.2011, 10:46

09.11.2011, 10:41

"Linia oparita" ii zice tuuu...
-de asta chiar nu mai stiam

diaconta 1

09.11.2011, 10:48

eu am "interzis" la Bucuresti doar in alta parte de vrei
adica sa fac aproape 6oo de km in loc de 260

Rocsi 1

09.11.2011, 10:48

-hai ma lasati-o si pe gaby sa isi sarbatoreasca ziua sotului cum se cuvine...lasati voi il sarbatoriti de maine incolo

diaconta 1

09.11.2011, 10:49

lasa ca aflu eu numarul lu' Cezar si-apoi dai de dracu'

diaconta 1

09.11.2011, 10:50

du-te femeie si sarbatoreste-l mai pune un tacam ca io's pe drum

Miha 1

09.11.2011, 10:50

Facem pe 21 o intalnire a bucatarasilor?

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase