Kinder pinguin

de Pasiune pentru bucatarie in Prajituri, 25 Sep 2010 | 18943 vizualizari

COMENTARII (24)

Rocsi 1

25.09.2010, 19:20

Dana Cristea - pusikmea 1

25.09.2010, 19:47

super arata si vad ca nu ai folosit lapte condensat, de mult vreau si eu sa o fac, dar imi era lene sa fac laptele condensatdar acum sigur o s-o fac si eu

jolygina 1

25.09.2010, 20:28

fara cuvinte doar:

ionix 1

25.09.2010, 20:57

bey, iti place sa te "joci" frumos... bravo!

Bucataras Medi 1

25.09.2010, 21:16

Excelent........bravo Bitza................

Corinuta 1

25.09.2010, 21:30

Vai de mine, ce-i aici!

Pasiune pentru bucatarie 1

25.09.2010, 22:13

fetelor ma bucur va place,dar nu va servesc,faceti-va singure

Gouda 1

25.09.2010, 22:27

eu tot vreau

lacrimioara 1

25.09.2010, 23:13

e delicioasa si eu am facuto ti-a iesit super

Sylvia 1

26.09.2010, 13:44

Excelent arata

ela 1

26.09.2010, 19:31

tare buna prajitura asta....de cand spun ca o fac.....am mancat facuta de sora mea,insa

marieta 1

27.09.2010, 00:03

La Ancuta 1

27.09.2010, 10:07

Foarte bine arata.

adriana_bobu 1

27.09.2010, 11:57

Un deliciu...o s-o fac si eu cat de curand..

adasev12 1

27.09.2010, 13:42

imi place...trebuie neaparat sa o incerc si eu.

laura80 1

27.09.2010, 14:13

buna pt inceput . arata foarte bn in poza . As dori sa va pun 2 intrebari ? 1 ) prajitura trebuie neaparat sa o bagam , in congelator sau in frigider . 2) imi spuneti si mie trebuie sa folosesc lapte condensat si cum se face sau unde trebuie sa caut . va multumesc anticipat

Pasiune pentru bucatarie 1

27.09.2010, 16:39

laura,in primul rand vorbeste-mi cu "tu" ca am vreo 18 anisori(aproape)
in al doilea rand este nevoie sa o ti in frigider pentru a se intarii ciocolata si frisca
in al treilea rand eu nu am folosit lapte condensat,este reteta scrisa si nu am folosit,fetele vb ca se poate face si cu lapte condensat,dar eu am facut fara
daca mai ai intrebari,iti rasp cu placere

Miha 1

27.09.2010, 16:53

epurasha2bb 1

27.09.2010, 17:06

ce bunatate

nadina73 1

29.09.2010, 01:23

super eu cand dat gres la asta anu trecut si nu am mai repetat trebuie sa incerc din nou5f

Adinacarla 1

06.10.2010, 16:23

deliciu

raluca85 1

15.10.2011, 14:45

cred ca ma apac de treaba si eu !

Geanina87 1

01.06.2012, 13:22

de trecut la favorite

annemarry 1

24.10.2012, 22:03

maine o fac si eu. arata foarte bine. felicitari

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase