Lebede si pasta choux

de alba_zori in Dulciuri, 11 Mai 2012 | 13869 vizualizari

COMENTARII (26)

Angelina_Elena 1

11.05.2012, 23:04

sunt foarte bune

aalliinnaa07 1

11.05.2012, 23:21

ce frumoase sunt lebedele si pe langa asta sunt si foarte bune

alba_zori 1

11.05.2012, 23:30

multumesc foarte mult,sant bune tare si simplu de facut

T I M E A 1

11.05.2012, 23:45

super frumoase , iar de gust nici o indoiala ca sunt super bune

alldaycooking 1

12.05.2012, 00:12

ce frumoase sunt!

Lau 1

12.05.2012, 09:19

imi plac

MotanLaOale 1

12.05.2012, 09:39

frumoase

ionela2682 1

12.05.2012, 09:53

Silvioara 1

12.05.2012, 10:28

Neamaipomenite Sa stii ca le voi face si eu

Bya Ralu 1

12.05.2012, 10:32

ce faine sunt

deyutzky 1

12.05.2012, 11:16

ce frumoase suntttt

RuxyRux 1

12.05.2012, 12:19

Splendide!!!! Le iubesc!

alba_zori 1

12.05.2012, 13:16

multumesc din nou,ma bucur mult ca o sa faceti si voi spor si pofta mare

marcela13 1

12.05.2012, 15:49

Stiu ca este un site culinar, dar se poate sa nu mai chinuiti limba romana? Ori scrii "sint" daca esti de generatie veche ori alegi varianta actuala "sunt". In rest, reteta pare delicioasa si o voi incerca curand.

MonaMimi 1

12.05.2012, 16:58

frumos

alinutzika 1

12.05.2012, 17:21

tare tare frumoase lebedele! Felicitari!

Cris2711 1

12.05.2012, 17:53

ce faine sunt,as papa si eu

Sim0na 1

12.05.2012, 18:56

le am si eu pe lista... ca tare mult imi plac lebedele astea...

mamaieelena 1

12.05.2012, 19:35

super le-am vazut la o emisiune de preparate culinare pe un program din germania

diaconta 1

12.05.2012, 20:21

imi place ideea foarte elegante

mirela0911 1

12.05.2012, 21:08

Ce frumoase sunt!

jolygina 1

13.05.2012, 00:22

ce mult imi plac ,bravo

alba_zori 1

13.05.2012, 00:46

multumesc tuturor pentru aprecieri,si multumesc Marcelei pentru observatie,mai gresesc si eu ca toata lumea nu pentru asta trebuie sa fi dura,oricum in graba se intampla oricui si mai ales cine vorbeste multe limbi ca mine !va poftesc la o lebada in schimb

Rocsi 1

13.05.2012, 15:17

Superbe sunt..te felicit!!

Alinutza80 1

01.07.2012, 16:08

foarte frumoase si bune lebedele tale

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase