New York Cheesecake

de RuxyRux in Prajituri, 25 Mar 2011 | 21777 vizualizari

COMENTARII (58)

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:28

Mirela...chiar e deosebita

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:29

Rocsi esti o delicioasa

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:29

Multumesc Ancuta draga

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:30

Elena

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:30

Mersi muuult Luk

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:30

Carla...cu drag

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:31

Kamy scumpa...chiar merita sa o pui la favo...am pus-o si eu

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:31

Esti o draguta Dya...ca de obicei

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:32

Madi...sare in ochi de la o posta...adevarat ca e de remarcat sunt sigura ca o sa iti iasa super

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:33

Deyu draga mea...multumesc mult

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:33

Cris iubito...multumesc

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:34

Diva multumesc de aprecierile deosebite

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:34

Aziz....multumesc si ma bucur din suflet ca iti place

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:35

Dia simplu....te invit la masa

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:35

Ela mea draga si vesela

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:35

Motan, ma inclin cu respect...multumesc

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:36

Hay Lilik dulce

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:36

pusikmea, merita sa o ai in biblioteca ta

DIANA B 1

26.03.2011, 10:42

Ruxy , dar arata demential

DIANA B 1

26.03.2011, 10:43

Da , zici ca-i buna in bibli , dar oare cati ramani mai au ,,blioteca" ( asa-i spunea un copilas )

RuxyRux 1

26.03.2011, 10:46

Ai dreptate Onesta...eu zic totusi ca mai sunt romani care au...sau asa vreau sa ma gandesc noi tot cumparam carti....si sotul meu zice ca se va apuca din nou de citit la pensie ...eu citesc tot timpul....e marea mea pasiune

DIANA B 1

26.03.2011, 11:01

RESPECT !!!
Zi-mi si mie cum ai facut ca ziua ta sa aibe 36 de ore ??? ( gatesti , postezi , citesti , socializezi , ... familie , serviciu ...)

RuxyRux 1

26.03.2011, 11:33

Draga mea Onesta chiar m-ai facut sa zambesc larg...si din toata inima...sa stii ca uneori ma intreb si eu

Mitinita 1

26.03.2011, 22:52

dar eu cum de am lipsit de aici maruntica mea umbla de la 2 ani si jumatate la biblioteca, e cam mica si carti putine din lipsa de fonduri,dar o duc ptr a fi numai in mijlocul cartilor. Mereu asteapta urmatoarea vizita,deja se simte ca acasa

RuxyRux 1

26.03.2011, 22:54

Ce frumos Miti...ce maruntica deosebita ai! putini copii mai citesc sau mai au pasiunea asta in ziua de astazi...

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase