Pui cu cartofi la Multicooker

de gaby_duceag in Pui, 6 Noi 2013 | 13313 vizualizari

COMENTARII (26)

marcela1979 1

06.11.2013, 08:03

ce bunatate ai aici as vrea si eu o portie

Valclaudia 1

06.11.2013, 08:10

foarte apetisanta mancarica ta!

Merisor 1

06.11.2013, 08:17

Bun rau multicook-ul asta!

babi5 1

06.11.2013, 08:22

MotanLaOale 1

06.11.2013, 08:23

_Alina_ 1

06.11.2013, 08:31

diaconta 1

06.11.2013, 08:38

Te-ai cam scos )) desi sa stii ca eu am intrat sa vad daca nu-i greseala cu poza dupa balamucul avatarelor si ID-urilor de ieri
Buna mancare,da' daca n-am cook dejaba))))))

- Andreea - 1

06.11.2013, 08:38

Daca are si castraveti murati...ma bag si eu la o portie

gaby_duceag 1

06.11.2013, 08:42

die, e urata tare, asa-i? hai ca ma scot cu urmatoarea )))

diaconta 1

06.11.2013, 08:43

Ieri am constatat ca m-am cam saturat de facut poze la mancare

gaby_duceag 1

06.11.2013, 08:44

Die, io daca fac ziua e ok, le duc in balcon, lumina, etc, dar noaptea, in bucatarie....jale

gaby_duceag 1

06.11.2013, 08:45

scrierea asta-mi place mult de tot http://www.bucatarulvesel.ro/chiftele-si-meditatie/

diaconta 1

06.11.2013, 09:06

Stiu prea bine Gaby.In ultima vreme nici Sambata nu mai gasesc timp ori lumina de poze.
Am citit articolul si sa stii ca foarte mare dreptate are,ne risipim in chestii fara sens si asa am cam pierdut in lupta mea cu timpul.

MotanLaOale 1

06.11.2013, 09:12

Exact cum zic si eu! Frumos articol, frumos scris!

Bunica 1

06.11.2013, 09:25

Are dreptate!

Cris2711 1

06.11.2013, 09:30

Na am venit si io sa pap,de a mai ramas ceva

anca_rm 1

06.11.2013, 09:38

buna mancarica faceti voi cu aparatul asta ,

Krystyan Trendy 1

06.11.2013, 09:45

foarte bun

AnyCostescu 1

06.11.2013, 11:07

frumos totu da puiul trebe sa il gust

laura_n 1

06.11.2013, 11:18

au iesit super misto castravetii aia pt mine i-ai scos, nu? )

RoXx 1

06.11.2013, 13:26

-bd

Rocsi 1

06.11.2013, 14:14

Pe gustul meu ce ai pregatit

simona72 1

06.11.2013, 14:22

Buna mancarica ai facut!!

T I M E A 1

06.11.2013, 20:25

noa asta imi place si mie nu mamaliga cu ciuperci

Panacris 1

25.11.2013, 07:57

P.S. Până la urmă cât durează prepararea???

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase