Savarine a la MARY

de nadina73 in Dulciuri, 4 Iul 2010 | 6464 vizualizari

COMENTARII (39)

Julie 1

04.07.2010, 20:11

Yamy! Stim ca atunci cand dispari...ne coci tu ceva...

Julie 1

04.07.2010, 20:12

Revin sa pun furcile...ca deocamdata nu's!

Ina 1

04.07.2010, 20:33

ce bine arata!!!!!!!!!!! Nu-s furci

Ina 1

04.07.2010, 22:08

am revenit si eu cu furcile, pentru Rares

Laly 1

04.07.2010, 22:47

Da ce ajutor ai avut in bucatarie,nu gluma.Sunt tare bune.Mai ai si pentru mine una?

Adinacarla 1

04.07.2010, 23:22

Nota 20..super bune...preferatele mele

mihaelar63 1

05.07.2010, 00:56

una cu mult sirop , te rog

silvi0ara 1

05.07.2010, 01:05

Ce bune trebuie sa fie,si eu tot cu sirop mult vreau.

lia maria 1

05.07.2010, 08:29

arata minunat dar asta se datoreaza ajutorului tau

madi_marin 1

05.07.2010, 09:27

si eu vreau tot una insiropata bine....

Rocsi 1

05.07.2010, 10:23

si eu vin la tine sa iau una

Dana Cristea - pusikmea 1

05.07.2010, 15:38

rares esti un scump

Julie 1

05.07.2010, 15:52

Gata! am pus si eu furcile! Tot pentru Rares!

mena29 1

05.07.2010, 16:48

Din ditamai portia sigur mai ai si pentru mine

ela 1

06.07.2010, 00:18

bietul copil,ce il mai muncesti

nadina73 1

06.07.2010, 23:44

multumesc julia ,am intrat mai rar dar fiind faptu ca pititi sant in vacanta si le trebuie ba afarat ba la plaja ba in parc...........si stau mai rau cu timpu liber,dar fac poze si va arat si voua

nadina73 1

06.07.2010, 23:44

multumesc da ce numai rares eu nu?

nadina73 1

06.07.2010, 23:45

laly portia ta e la rece te asteapta

nadina73 1

06.07.2010, 23:45

multumesc adinacarla

nadina73 1

06.07.2010, 23:45

ok se rezolva mihaela63

nadina73 1

06.07.2010, 23:46

ok silvioara si pt tine cu mult sirop

nadina73 1

06.07.2010, 23:47

multumesc lia ,da asa e am ajutor nu gluma

nadina73 1

06.07.2010, 23:47

ok madi tie doua si pt pitica ta frumoasa

nadina73 1

06.07.2010, 23:47

haha nu cred rocsi ca vi

nadina73 1

06.07.2010, 23:48

multumesc danuta azi maine ai si tu ajutor ai sa vezi

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase