Snitele cu parmezan

de RuxyRux in Aperitive / Garnituri, 10 Feb 2015 | 10782 vizualizari

COMENTARII (30)

MotanLaOale 1

10.02.2015, 23:22

bune bune

Merisor 1

10.02.2015, 23:24

Vaaaai, ce nebunie la tine in farfurie!
Vrei sa ne omori la ora asta?
Eu azi doar am ciugulit cate ceva, ca sa incap in tricou ))))))))))))))))))
Cred ca sunt tare delicioase snitelele tale!

mihaelar63 1

10.02.2015, 23:24

Eu adaug turmeric la tot ce se poate in ultimul timp . Stiu ca terapeutic ar trebui altfel preparat . Dar sunt multumita ca reusesc sa-l disimulez in preparatele zilnice

Mitinita 1

10.02.2015, 23:24

:-b imi si inchipui ce gust bun trebuie sa aiba

RuxyRux 1

10.02.2015, 23:25

Maaaaaaaaaaiiiii dar cati pofticiosi seara....voi vreti sa nu mai intrati in tricouri? )))))))))))))))))))))

RuxyRux 1

10.02.2015, 23:26

Adina scumpa...foarte bune

RuxyRux 1

10.02.2015, 23:27

Mihaela...si la mine-i baza sa stii! Terapeutic il folosesc in smoothie zilnic...dar si in alte preparate....

RuxyRux 1

10.02.2015, 23:28

Vai Merisorule drag!!!! Eu n-am tricou si-mi permit )))))))))))))))))) Curand merg sa imi fac unul singura ))))))))))))))))))))))))))

RuxyRux 1

10.02.2015, 23:28

Motanel...pe la oale....asa tarziu? )))))))

MotanLaOale 1

10.02.2015, 23:30

intodeauna Rux ))

RuxyRux 1

10.02.2015, 23:32

))))))))))))))))))))))))))))))

Bya Ralu 1

11.02.2015, 05:37

Ce bune sunt

dantes 1

11.02.2015, 08:35

Bune tare!

simona72 1

11.02.2015, 09:04

Nu are cum sa fie decat mortales!!

RuxyRux 1

11.02.2015, 09:19

Zau ca daaa Simonici!))) Simpaticoooo!

RuxyRux 1

11.02.2015, 09:19

Dantes...daaaaa...mersi mult!

RuxyRux 1

11.02.2015, 09:20

Gurita...cam prea bune...se pun pe solduri sa stii!Ah si pe burtici )))))))

diaconta 1

11.02.2015, 10:18

Doar le laud ca nici asa nu mi-e bun tricoul ))))

anca_rm 1

11.02.2015, 10:24

cred si eu ca sunt buneeeeeeeeeeee rauuuuuuuuuuuu

RuxyRux 1

11.02.2015, 10:27

Vai tu Die! )))))))))))))))))))))))))

RuxyRux 1

11.02.2015, 10:28

Anca....cam asa ))))))))))))))))))

mirela0911 1

11.02.2015, 14:06

La ce combinatii ai facut, super bune sunt!

Andra_Constantinescu 1

11.02.2015, 15:31

RuxyRux 1

11.02.2015, 15:52

Mirelusa

RuxyRux 1

11.02.2015, 15:53

Andra...mersi!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase