Stiuca umpluta

de anuta in Peste, 11 Apr 2010 | 24318 vizualizari

COMENTARII (30)

Bucataras 1

11.04.2010, 22:39

Anuta, dar o ciorba de peste misto sau o plachie ... immm...ai retete?

anuta 1

11.04.2010, 22:50

Sunt....ciorbici,rulouri,plachii si multe chestii pescaresti...da numai sa am timp sa le postez...sunt si incepatoare si ma misc cam greu.De exemplu vreau sa vad si eu retetele care participa la concurs ....dar nu le gasesc

nadina73 1

11.04.2010, 23:01

arata grozav,felicitari

mihaelar63 1

11.04.2010, 23:37

Anuta , n-am mai rezistat si am fugit de am cumparat peste azi dar congelat , cod . Nu se compara cu ce ai tu , peste proaspat , dar ma multumesc cu ce am .

Bucataras Medi 1

12.04.2010, 09:51

arata excelent........................

epurasha2bb 1

12.04.2010, 10:08

Ani bine ai venit intre bucatarasi! arata minunat reteta!

anuta 1

12.04.2010, 11:44

madi_marin 1

12.04.2010, 14:40

ANISOARA....N-AM MANCAT NICIODATA STIUCA UMPLUTA, DAR CRED CA O SA FAC SI EU CURAND...... CA TARE IMI PLACE CUM ARATA PREPARATUL TAU....

mihaelar63 1

29.04.2010, 00:15

LA MULTI ANI !!!!

Adinuta 1

29.04.2010, 00:17

la muuulti aniii!!

Miha 1

29.04.2010, 00:22

La multi ani Anisoara! Sanatate si bucurii cat incape.

Ina 1

29.04.2010, 06:01

La Multi Ani, Anuta! Sanatate multa si bucuriile sa nu te ocoleasca! Impliniri in tot ce faci!

ana 1

29.04.2010, 07:24

La Multi Ani! Sa ai parte de tot ceea ce este mai bun!

vero_closca 1

29.04.2010, 08:32

la multi ani fericiti!!! iti doresc multa sanatate si tot binele din lume! reteta este minunata,felicitari!

gaby_duceag 1

29.04.2010, 08:34

La multi ani,frumosi si linistiti!Multa sanatate si bucurii!

marcela1979 1

29.04.2010, 08:56

La multi ani

Bucataras Medi 1

29.04.2010, 09:12

LA MULTI ANI!............

rivka 1

29.04.2010, 09:48

La multi ani anuta!

Anastasia 1

29.04.2010, 09:55

Super

silvi0ara 1

29.04.2010, 11:21

LA MULTI ANI! Sanatate si fericire.

epurasha2bb 1

29.04.2010, 12:07

la multi ani Anisoara! sa ai o zi superba!!!

Julie 1

29.04.2010, 13:12

La multi ,multi ani!

Rocsi 1

29.04.2010, 14:52

La multi ,multi aniiiiiiiiiiiiii

Bunica 1

29.04.2010, 15:11

Multi ani frumosi si fericiti! Eeeee, punem de un chef

nadina73 1

29.04.2010, 15:49

LA MULTI ANI multa sananate si fericire iti dorimesti in aceasi zi cu fiul meu cel mic care si el azi face 4 anisori

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase