Tarta cu visine

de Dana Cristea - pusikmea in Dulciuri, 14 Iun 2010 | 12174 vizualizari

COMENTARII (54)

Rocsi 1

14.06.2010, 23:14

ma gandeam k ma faci batrana ca ce te bateam...la cap.......da pana atunci mai am visine la borcan de anul trecut...deci mai am de o portie de prajitura

Rocsi 1

14.06.2010, 23:15

vai stiu cum e...iam stat si eu la etajul 3 si era o caldura naucitoare...e cald si la partier dar nu e ca la 4...voi va coaceti

Dana Cristea - pusikmea 1

14.06.2010, 23:17

deci daca maine, poimane o sa vedeti o reteta cu mine coapta sa nu va spariati

Rocsi 1

14.06.2010, 23:20

nu ne speriemdana la gratar scrii sau ceva de genul......pai coboarate la un etaj mai jos...fa schimb cu vecinii

Julie 1

15.06.2010, 09:56

Super tarta! S-a notat!

ana 1

15.06.2010, 11:18

Dana Cristea - pusikmea 1

15.06.2010, 13:55

rocsi, pai daca papagal la tigaie a fost, de ce n-ar fi si dana la gratar?

Dana Cristea - pusikmea 1

15.06.2010, 13:55

julie ms

Dana Cristea - pusikmea 1

15.06.2010, 13:56

anuco

Sylvia 1

15.06.2010, 15:32

Excelent arat ador combinatia de visine cu ciocolata nota maxima si de la mine

nadina73 1

15.06.2010, 17:26

am lasat furcile si fug la tine

Dana Cristea - pusikmea 1

16.06.2010, 08:38

sylvia, nadina ms frumos

Adinacarla 1

16.06.2010, 09:09

tarziu ajung la tine...dar o portie virtuala mai este si pentru mine

Dana Cristea - pusikmea 1

16.06.2010, 13:42

cu siguranta adina, niciodata nu e prea tarziu

ricamil 1

16.06.2010, 21:17

Maine o sa fac aceasta reteta,arata super si cred ca e delicioasa

Dana Cristea - pusikmea 1

16.06.2010, 21:41

multumesc ricamil, ma bucur ca-ti place si ca vrei sa o incerci, nu o sa-ti para rau

Laly 1

16.06.2010, 22:00

Pusik ce bine arata.Mai ai si pentru mine o visina?Uite eu vin pregatita

Dana Cristea - pusikmea 1

17.06.2010, 07:02

multumesc laly, visine mai am

izulika 1

17.06.2010, 08:14

UNICA 1

17.06.2010, 13:01

Bravo Pusik! A iesit tarta asta de bagi privitorul in boala, de pofta!E o reteta super si sigur fac si eu! Am facut si eu negresa si atat de buna o fi iesit ,ca s-a mancat imediat,dar eu n-am apucat nici un patratel! Data viitoare imi pun deoparte,prima!

Dana Cristea - pusikmea 1

17.06.2010, 13:53

izulica vezi ca faci inundatie

Dana Cristea - pusikmea 1

17.06.2010, 13:54

unica, ms frumos, sa o faci cu incredere, e f rapida si gustoasa de nu se poate

mena29 1

18.06.2010, 23:27

Dana Cristea - pusikmea 1

19.06.2010, 07:57

mena multumesc frumos de furci

Ubulika 1

22.06.2010, 11:13

aoleuuuu

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase