Tort Cadou

de Dana Cristea - pusikmea in Torturi, 21 Mai 2010 | 9910 vizualizari

COMENTARII (71)

Dana Cristea - pusikmea 1

21.05.2010, 15:28

ionix, multumesc, ti-as fi zis ms, da e gaby prin preajma...pe unde umbli?vezi ca esti trecuta cu absenta nemotivata

nadina73 1

21.05.2010, 17:23

danuta daca cine-va are chef de crititci sa-si bage capu intr-un sac si..........muclese super danuta 5 furcu,pana vi maine de la socrela ta nu vedem sectiunesa lasi si pt noi o feliuta mica,fara sa stie rocsi

Dana Cristea - pusikmea 1

21.05.2010, 17:40

hai ca esti tare nadina, uite acum ne pregatim sa plecam, am intrat sa va pup si maine revin cu impresii, va spun daca a facut sau nu mutre, eu sper totusi sa nu faca, l-am facut din toata inima, va pup si aveti grija ce faceti pe aici in lipsa mea, sa nu va imbatati daca petreceti diseara

Rocsi 1

21.05.2010, 17:50

vezi k am auzit nadina..ca sunt pretutindeni

Ina 1

21.05.2010, 18:08

ramo_cata 1

21.05.2010, 23:57

La multi ani sarbatoritilor tai...iar tortul arata f bine..5 furculite si de la mine...cred ca si soacra ta te-a criticat numai de bine,nu?!?

Dana Cristea - pusikmea 1

23.05.2010, 11:15

ina, multumesc

Dana Cristea - pusikmea 1

23.05.2010, 11:16

ramo multumesc frumos...da, i-a placut f mult si a apreciat intentia

Bucataras Medi 1

23.05.2010, 14:40

Chiar daca am ajuns ceva mai tarziu spun si eu LA MULTI ANI! tuturor sarbatoritilor din familia ta si dau si 5 furcu.................foarte frumos, imi place tare mult...............

Dana Cristea - pusikmea 1

23.05.2010, 16:27

medi, iti multumesc tare mult, niciodata nu e prea tarziu

nadina73 1

23.05.2010, 18:38

danuta ma tot uit dupa sectiune dar cred ca a-ti mancat tot si ai uitat de sectiune

mena29 1

24.05.2010, 16:35

Dana nota 10 si cinci furcu,bravo

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 08:16

nadina, nu am uitat sa fac poza, ci am uitat sa transfer pozele de pe telu socreleicand fac rost de ele iti trimit pe mes, ca aici nu mai pot pune poza

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 08:16

mena, multumesc frumos

epurasha2bb 1

25.05.2010, 08:35

ce dragalas e ! super frumos , bravo! pe cand o sectiune?

epurasha2bb 1

25.05.2010, 08:36

pusik poze se pot adauga, de editat textul fetetei nu s emai poate dupa 3 zile dar poze poti pune, sa incerci.Te rog! ca sunt curioasa de sectiune

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 09:15

mariana, o sa pun, dar nu prea curand pt ca nu stiu cand o sa merg la ea, dar o sa va anunt, multumesc frumos

ela 1

25.05.2010, 15:28

eu vreau toata sectiunea

Rocsi 1

25.05.2010, 15:48

lasa nu mai vrea tu atatea ela...ti-am zis nu mai cersi pe la fete k am vorbit cu ele k esti la dieta

Dana Cristea - pusikmea 1

25.05.2010, 16:17

nu va certati ca si asa pana vin eu cu sectinea, va trece pofta si uitati

Dana Cristea - pusikmea 1

19.06.2010, 08:44

in sfarsit am pus si eu sectiunea la tortul asta

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase