Tort Diplomat

de Merisor in Torturi, 8 Ian 2013 | 43982 vizualizari

COMENTARII (43)

portiadelumina 1

08.01.2013, 19:03

Am sosit Meri, că la curcan am fost absent. Două porţii te rog frumos, din alea generoase, că acum dau năvală bucătăraşii
Super, că uitam să spun

angyb 1

08.01.2013, 19:07

am venit si eu padre mai lasa ceva si la noi

delia64 1

08.01.2013, 19:08

super arata!

MotanLaOale 1

08.01.2013, 19:12

bun bun

Merisor 1

08.01.2013, 19:15

Veniti veniti , ca demult s-a dus

Merisor 1

08.01.2013, 19:15

Padre, am venit si eu ieri la prajitura cu mere a Lilianei pe care se pare ca ai cam mancat-o mai mult tu

Bunica 1

08.01.2013, 19:24

Merisor cate bunatati ai facut!

portiadelumina 1

08.01.2013, 19:27

Meri sunt vinovat ştiu A făcut-o în ajunul Bobotezei când era post, iar a doua zi, taman când foaia a tras cum trebuie, am vrut să văd cum e, şi nu mi-am dat seama decât după ce am cam terminat-o

Merisor 1

08.01.2013, 19:29

Padre, inseamna ca tare buna a fost, foarte bine ca nu te-ai oprit din mancat ca fetele trebuie sa tine la siluete

Merisor 1

08.01.2013, 19:30

Buni, am facut multe de sarbatorile astea ca si multe zile libere am avut

portiadelumina 1

08.01.2013, 19:33

Am zis că doar, doar oi pune şi eu măcar 200 de gr, pe mine, dar nu se lipeşte deloc

Ela68 1

08.01.2013, 19:45

chiar mi-era pofta de ceva dulce :>D<

Ina 1

08.01.2013, 19:46

adica ai mancat singura o tava? Deci nu sunt singura care face asta? ))))

Lau 1

08.01.2013, 19:47

delicios

diaconta 1

08.01.2013, 19:48

tocmai vroiam sa intreb cati ati fost la atata diplomatie))))))))
buuuuuuun da' mult

Aurelia 07_07 1

08.01.2013, 19:54

Foarte bun

Miha 1

08.01.2013, 19:59

Si ai putut singura? Asa fara ajutoare?

Merisor 1

08.01.2013, 20:05

Uite Miha dovada ca am cerut ajutoare :
http://www.bucataras.ro/permalink/78511/

portiadelumina 1

08.01.2013, 20:06

Ina

Merisor 1

08.01.2013, 20:06

Ina, in doua zile am mancat-o ca n-a mai vrut nimeni

Merisor 1

08.01.2013, 20:08

Dia, nu stiu de ce am facut atat de mult, dar jur ca nu mai fac atatea pregatiri la nicio sarbatoare ca s-au pus toate pe laterale

Merisor 1

08.01.2013, 20:09

Ela
Ica
Lau

MotanLaOale 1

08.01.2013, 20:22

Invata de la motan, Meri!

Merisor 1

08.01.2013, 20:29

Motan, asa am sa fac

diaconta 1

08.01.2013, 20:40

si eu am zis,m-am tinut doar partial de vorbe))))))

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase