Tuica fiarta

de Ina in Bauturi, 2 Ian 2011 | 15532 vizualizari

COMENTARII (70)

Cris2711 1

02.01.2011, 19:40

Ina Dia

aziz 1

02.01.2011, 19:41

cine a zis ca bautura dezlega limbile....... si sa ne gindim ca doar virtual

Ina 1

02.01.2011, 19:41

Hai ca m-ati facut sa rad in hohote . Se uita Costel la mine si cica: gata raceala?

mena29 1

02.01.2011, 19:41

Ce sa nu-i arati Ina

aziz 1

02.01.2011, 19:42

Ina 1

02.01.2011, 19:43

limba, Mena sa nu se molipseasca . Eu racesc foarte greu, dar bine

mena29 1

02.01.2011, 19:44

uuuf,eu credeam ca altceva

Ina 1

02.01.2011, 19:45

diaconta 1

02.01.2011, 19:45

Ai vazut,doar ce am trecut pe aici si ti-a trecut raceala,zise Cris ca's asistenta buna

Ina 1

02.01.2011, 19:45

la altceva....s-o transmite?

mena29 1

02.01.2011, 19:47

Nu stiu

Ina 1

02.01.2011, 19:48

Nici eu nu stiu...d-astea

RuxyRux 1

02.01.2011, 19:48

Nu beau tuica Ina, dar virtual nu te pot refuza...noroc cu sanatate!!!

Cris2711 1

02.01.2011, 19:48

Dia esti cea mai tare asistenta,trece tot in viteza luminii,rad cu voi in lacrimi si se uita sotul la mine si nu intelege ce am patit,Sa-i zic ca e de la tuica,de la limba sau de la asistenta?sau de la salata?

mena29 1

02.01.2011, 19:50

Cris,spune-i ca-i de la bucataras.ro

Ina 1

02.01.2011, 19:51

eu mai dau un rand de tuica si ma duc sa-i fac pachetul lui Costel, ca incepe si el munca de maine si parca vad ca-l trimit fara mancare .... Nu ca ar fi prima data....

diaconta 1

02.01.2011, 19:53

Cris,spune-i ca-l introducem si pe el la tratament Ina ,asa mari bucatarese suntem ca ne lasam barbatii nemancati

Bucataras Medi 1

02.01.2011, 19:54

acuma inteleg unde erati ....dupa ce ati mancat salata ati venit la o tuiculita

Cris2711 1

02.01.2011, 19:54

Mihaela ii spun la Klaus,Dia mie imi zici?

Cris2711 1

02.01.2011, 19:54

Fetele uitati-va la gaby ca si-a dat fesu jos

diaconta 1

02.01.2011, 19:55

Medi,am pornit cu sorcova pe la toate casele io ma duc la film

Cris2711 1

02.01.2011, 19:56

Doammne Fereste ne neglijam barbatii din cauza salatei,tuicii si a Bucatarasului si nu mai zic din cauza fesului

diaconta 1

02.01.2011, 19:56

Si-a dat fesu' jos da-i tot....caine

Laly 1

02.01.2011, 19:57

Ina ce merge una mica

Cris2711 1

02.01.2011, 19:58

Dia respect ai vazut si tu dupa atata tuica deci poti merge maine linistita la servici mena te pup tare si pe voi toate fetele

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase