Dulceata de ardei iute

de Panacris in Conserve, 3 Dec 2012 | 13896 vizualizari

COMENTARII (26)

Zamfira 1

03.12.2012, 20:11

greu de facut, o minunatie, as gusta un pic, sunt curioasa

MotanLaOale 1

03.12.2012, 20:13


Dar nu multumesc!

antohya 1

03.12.2012, 20:14

Ce inedit

Bya Ralu 1

03.12.2012, 20:16

super

Panacris 1

03.12.2012, 20:19

Zamfira, sa stii ca pana la urma mirosul de varza a fost floarea la ureche, pe langa ce au emanat piscaciosii Eu eram obisunita, dar in timp ce ii curatam , o vecina suna la usa, sa intrebe ceva, si dupa ce deschid usa, brusc da un pas in spate Atunci, mi-am dat seama ce miresama am creat in casa . Noroc ca zmeul mijlociu, nu are probleme de genul asta E deja obisnuit cu "testarile" mele culinare. Bun, de gust ce sa spun, dulce, picant aromat si fierbinte deocamdata. Zilele viitoare, dupa ce se raceste, il voi folosi la ceva bun Voi reveni apoi cu detalii Tulai Doamane, vorba Diei, cat am putut scrie Asta denota faptul, ca am pus suflet si entuziasm in aceasta dulceata

Cris2711 1

03.12.2012, 20:22

)

laura_n 1

03.12.2012, 20:25

Mitinita 1

03.12.2012, 20:27

vezi ce bine e sa ii obisnuim de mici) eu mai am putin si trebuie sa pun piscaciunile sub zavor

Zamfira 1

03.12.2012, 20:27

ma bucur pentru cuvintele tale, daca am putea dialoga...ohooo atunci sa vezi, deci: cand am spus ca e greu de facut, la asta m-am gandit, aroma e foarte puternica, nu stiu cum as putea sta in incapere pana fierbe, dar de mancat,,,nu as refuza, imi place si ciocolata cu ardei iute, asa ca reteta trebuie incercata!!!! ai idei...nu gluma

portiadelumina 1

03.12.2012, 20:31

Aveam şi eu ceva de spus, dar Cristina, ai zis tu destul Şi te-a secondat Zamfira

Panacris 1

03.12.2012, 20:35

Padre

Lau 1

03.12.2012, 20:50

interesant

Bunica 1

03.12.2012, 20:52

Pe asta n-am facut-o si nici n-am de gand!

diaconta 1

03.12.2012, 20:52

rabdare nu-mi trebuie,ca ma servesc de la tine

Rocsi 1

03.12.2012, 20:59

Super

Merisor 1

03.12.2012, 22:32

Cred ca as incerca de curiozitate

mamaieelena 1

03.12.2012, 22:32

ma poate o sa incerc si eu de ce nu????

Panacris 1

04.12.2012, 07:44

Bunica

Panacris 1

04.12.2012, 07:45

Dia, pai iti trebuie totusi rabdarem ca pana ajungi la mine e drum lung

Panacris 1

04.12.2012, 07:45

Meri, succes!

Panacris 1

04.12.2012, 07:46

Mamaielena, si eu probatm de aceea am folosit la jumatate cantitatea de ingrediente Spor!

Sim0na 1

04.12.2012, 09:12

Oileuuu, ce treaba usturata ai facut.. Foarte fain arata!!!

_Alina_ 1

04.12.2012, 09:16

Foarte buna! Am papat, dar n-am facut...

MonaMimi 1

04.12.2012, 10:41

andreea_angelo 1

04.12.2012, 20:57

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase